Daži no mūsu klientiem:

Privātstundas


Piedāvājam angļu valodas privātstundas Rīgas centrā. Tagad angļu valodas privātstundas (PĒC PIEPRASĪJUMA) piedāvājam arī sestdienās.

Ja vēlaties apgūt vai uzlabot Jūsu Angļu Valodu ātri un BEZ GRAMATIKAS LIKUMU "IEKALŠANAS", turpiniet lasīt, jo šis ir par Jums🙂.

Jaunums!!! Visiem Jaunajiem Klientiem Bezmaksas zināšanu pārbaudes tests pirms pirmās nodarbības online vai uz vietas (15 minūtes)

ES CONSULTING īpašā, gadu gaitā izstrādātā un pārbaudītā metode - Angļu valoda pieaugušajiem BEZ likumu mācīšanās. Viens līmenis, piemēram- Begginer>Zemākais vidējais, vai Zemākais Vidējais>Vidējais, tikai 20 nodarbībās. Turklāt, klients pats izvēlas, cik nodarbības vēlas (tās nav jādara pirms pirmās nodarbības). Piedāvājam Angļu valodas Privātstundas Jums ērtos laikos. Online un tagad atkal arī klātienē!

Mums ir vairāk kā 1000 apmierinātu klientu, jo piedāvājam TIKAI individuālas nodarbības (kursi 3-4 cilvēki tikai uzņēmumiem).

Tātad, kāpēc TIKAI ES CONSULTING piedāvā apgūt vienu zināšanu līmeni angļu valodā tikai 20 nodarbībās, ja kursos un angļu valodas privātstundās tie ir 2-3 mēneši (intensīvais kurss), 4-5 mēneši vai individuāli 100 nodarbības ar obligātu apmeklējumu un testu beigās? Kā rezultātā klients iztērē savu laiku un naudu, iegūst arī sertifikātu, taču reālais zināšanu līmenis nav klientam apmierinošs.

2) Vai esat apmeklējis dažādus kursus, vairākas reizes mēģinājis iemācīties angļu valodu un tā joprojām liekas sarežģīta, kā arī tieši Jums vēlamā rezultāta nav?

TIKAI 20 nodarbības vai 10 BUSINESS ENGLISH NODARBĪBAS (var kombinēt) - ir laiks, kas klientam nepieciešams, lai paaugstinātu zināšanas angļu valodā par vienu līmeni, izmantojot mūsu vairāk kā 12 GADU LAIKĀ izstrādāto metodi angļu valodas privātstundām.

Šobrīd aktuāli-

1) Biznesa angļu valoda, Publiskā runa angļu un latviešu valodā. http://www.esconsulting.lv/images/NRAV_130326_Karjera.jpg

2) Express kurss Iesācējiem un (+/-) Vidējam līmenim, kas palīdz ātri iemācīties un viegli izprast angļu valodu pēc mūsu metodes, kas ir 'izejot uz tulkojumu uz latviešu valodu, t.i. bez '"nesaprotamiem likumiem", kurus grūti piemērot dzīvē, it īpaši, sarunājoties angliski.

Piemēram, 'darbība notika pagātnē, sekas jūtamas šobrīd, darbība sekoja viena otrai

pagātnē', utt., kā rezultātā, klientam rodas, ko mēs saucam par 'MIX' GRAMATIKĀ, vai 2) valodas barjera, kas notiek, mācoties valodu pēc likumiem un līdz galam tos neizprotot. Tāpēc TIKAI Individuālas nodarbības🙂!

TIKAI 20 nodarbības vai 10 BUSINESS ENGLISH NODARBĪBAS (var kombinēt) - ir laiks, kas klientam nepieciešams, lai paaugstinātu zināšanas angļu valodā par vienu līmeni, izmantojot mūsu GADU LAIKĀ izstrādāto metodi angļu valodas privātstundām.

IZMANTOJOT MŪSU METODI ANGĻU VALODU IEMĀCĀS ĀTRI, VISI un ar PRIEKU! JO ANGĻU VALODA VAIRS NEŠĶIET SAREŽĢĪTA.

KAS IR SVARĪGI - KATRAM KLIENTAM tiek izveidots apmācību plāns, kas tiek koriģēts uz KATRU nākamo nodarbību. Jo, uzsākot apmācības, kaut arī klientam ir, piemēram, Vidējais vai Iesācēja līmenis, katram ir 'Sava Angļu valoda'🙂, t.i., vai "valodas barjera ", vai nepieciešams paplašināt vārdu krājumu, kļūdas artikulos vai kondicionāļos, 'MIX gramatikā', utt..., kā arī jau esošā angļu valodas bāze (arī "0" līmenim - minimāla, taču tāda ir (jo mūsdienās English "gribot vai nē" redzam un dzirdam ikdienā), Tāpēc TIKAI Individuālas angļu valodas nodarbības, kas nozīmē, ka netiek stāstīts par lietām, ko klients jau zina (kā angļu valodas kursos), tā ietaupot Jūsu laiku un naudu.

Pilnīgi visi mācību materiāli tiek gatavoti katram klientam atsevišķi un ir iekļauti mācību cenā.

Individuālu nodarbību MĒRĶI—

  • 1) sarunvalodas prasmju uzlabošana, tas nozīmē - klients spēj runāt bez kļūdām un JŪTAS BRĪVI un pārliecināti to darot
  • 2) angļu valodas dzirdes uztveres attīstība (jau pēc 10, 15 nodarbībām klienti (Piemēram, Iesācēju līmenis), sāk saprast (frāzēs vai teikumos) BBC un filmās runāto), kā arī
  • 3) vārdu krājuma paplašināšana pieaugušajiem pēc ES CONSULTING izstrādātās metodes, t.i. - BEZ VĀRDIŅU MEHĀNISKAS, GARLAICĪGAS 'IEKALŠANAS'

Lai sasniegtu mērķi, Nodarbībās papildus (ja nepieciešams)🙂:

1) TIEK IZMANTOTAS (TIKAI MŪSU IZSTRĀDĀTAS) ĪPAŠAS apmācību metodes, kas palīdz UZLABOT ATMIŅU (trenēt to), kas paātrina valodas apguvi, kā arī- piedāvājam īpašus treniņus, lai attīstītu FOTOGRĀFISKO ATMIŅU (BUSINESS ENGLISH KURSOS). Vairāk par to iespējams izlasīt sadaļā Publikācijas, kur par to stāsta ārsts, akupunktūrists žurnālam "Māja" 

2) TIEK IZMANTOTAS METODES un vingrinājumi uzmanības koncentrēšanas uzlabošanai (pēc nepieciešamības).

Iepriekš minētais palīdz paaugstināt studenta koncentrēšanās spējas un uzlabot gan dzirdes, gan redzes atmiņu un apgūt angļu valodu ātrāk. Turklāt, šīs zināšanas var pielietot arī citos priekšmetos, valodās, jomās, kā arī, profesionālajā darbībā.

Nāciet, piesakieties (zvanot vai rakstot) un izmēģiniet - Jau pēc pirmajām nodarbībām Jums būs saprotama ES CONSULTING METODE 'GRAMATIKA BEZ LIKUMIEM', kā arī tas, ka ANGĻU VALODU VAR IEMĀCĪTIES VIEGLI, TAS NOZĪMĒ - AR PRIEKU, jo mūsu pasniedzējiem Angļu Valoda ir hobijs 🙂!

Nodarbību laikus un dienas izvēlas klients, saskaņojot ar pasniedzēju.

Ja Jums svarīga kvalitāte un dārgs Jūsu laiks, nāciet pie profesionāļiem! Laipni gaidīti!

Cena - no 60 EUR par individuālu nodarbību