Daži no mūsu klientiem:

Kursi

Piedāvājam angļu valodas privātstundas Rīgā un Rīgas centrā profesionālu pasniedzēju vadībā. Nodarbības iespējams plānot klientam vēlamajos laikos (rīta, dienas un vakara nodarbības). Angļu valodas privātstundas notiek arī sestdienās.

Mūsu speciālitate - Biznesa angļu valodas kursi un Publiskās runas kursi angļu valodā

Individuālu nodarbību mērķis – sarunvalodas prasmju uzlabošana un attīstība, pamata gramatiskās angļu valodas bāzes nostiprināšana, angļu valodas dzirdes uztveres attīstība, vārdu krājuma paplašināšana.

Lai sasniegtu mērķi – tiek izmantoti audio materiāli, pārvarēta valodas barjera, apgūti angļu valodas gramatikas laiki ar minimālu gramatikas likumu mācīšanos. Nodarbībās tiek izmantotas dažādas apmācību metodes, lai paaugstinātu studenta koncentrēšanās spējas un uzlabotu gan dzirdes, gan redzes atmiņu.

20 nodarbības – ir laiks, kas klientam nepieciešams, lai paaugstinātu zināšanas angļu valodā par vienu līmeni, izmantojot tikai mūsu izstrādāto metodi angļu valodas privātstundām.

Piedāvājam intensīvu individuālu apmācību IELTS, TOEFL testu kārtošanai. Nodarbībās tiek izsniegti visi nepieciešamie mācību materiāli.
10 nodarbību intensīvais kurss (2-3 nedēļas), cena 900 EUR.
15 INDIVIDUĀLU nodarbību kurss - 1350 EUR.

Lepojamies, ka esam vienīgie Latvijā, kas piedāvā sagatavoties SAT (Standardized Admission Test) standartizēts tests, lai iestātos ASV augstskolās. GMAT (Graduate Management Admisison Test) , un GRE (Graduate Record Examination Test) testiem.

Apmācība individuāli SAT, GMAT, GRE testu kārtošanai:
10 nodarbību intensīvais kurss (2-3 nedēļas), cena 900 EUR.
15 INDIVIDUĀLU nodarbību kurss - 1350 EUR.

Svarīgi: Mēs sagatavojam studentus TOEFL  IBT, TOEFL ITP un TOEFL PBT testu kārtošanai. Atnāc pie mums un noskaidro, kuru TOEFL testu tieši Tev ir izdevīgāk kārtot!

Pieteikšanās TOEFL testa kārtošanai – https://www.ets.org

Pieteikšanās SAT testa kārtošanai - https://sat.collegeboard.org